Kim jesteśmy - HugeTECH

  Kilka słów o naszej firmie

  HugeTECH tworzą ludzie, którzy dzięki pasji i zaangażowaniu w obszarze nowych technologii i startupów budują lepsze jutro.
  Jesteśmy firmą, która zajmuje się wsparciem startupów od pomysłu aż po wdrożenie. W ciągu trzech lat zebraliśmy doświadczenie współpracując ze startupami i wspierając rozwój ponad 40 projektów z różnych obszarów biznesowych. Łączymy projekty technologiczne z korporacjami i umożliwiamy wejście innowacyjnych rozwiązań na rynek.

  Nasze doświadczenie:

  • tworzymy i rozwijamy programy inkubacyjne i akceleracyjne we współpracy z korporacjami oraz samorządami
  • pomagamy w pozyskaniu finansowania na najlepsze pomysły
  • budujemy sieci kontaktów oraz pozyskujemy pierwszych odbiorców rozwiązań
  • pomagamy w stworzeniu biznesowego wizerunku dla rozwijanych projektów
  • prowadzimy nadzór inwestorski nad spółkami
  • prowadzimy scouting technologiczny dla korporacji
  • skonsultujemy Twój projekt i oszacujemy jego szanse na wdrożenie
  • wspólnie opracujemy model biznesowy Twojego pomysłu

  Historia

  0

  zorganizowanych eventów

  0

  uczestników

  0

  programów dla startupów

  0

  milionów na wsparcie

  Daniel Dereniowski
  FOUNDER
  „Mówią o nim Big Brother HUGETecha. Człowiek orkiestra, wizjoner i startupowy wyjadacz. Dobry szef i dobry człowiek do biznesów”.
  Rafał Cencora
  CFO
  „Super szef, którzy wierzy w swoich pracowników, daje celne uwagi i natychmiastowy feedback. Oprócz dużej wiedzy posiada doskonałe poczucie humoru. Jest ostoją spokoju. Twardo stąpa po zmieni i zawsze znajdzie dobre wyjście z każdej sytuacji.”
  Marek Łaska
  IT DIRECTOR
  ”Mistrz IT oraz gold hand HugeTech. Czarodziej od drukarek i wi-fi. „Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Służy swoją wiedzą i zna odpowiedzi na wszystkie pytania.”
  Anna Konsor
  PROJECT MANAGER
  Główny koordynator programu Rzeszów Startup Akcelerator. Współtworzy harmonogram akceleracji,odpowiada za kontakt ze startupami oraz utrzymuje stały kontakt z mentorami i ekspertami. W Akcelerator Idea Global odpowiedzialna jest za przygotowanie dokumentacji, organizację szkoleń oraz kontakt z uczestnikami.
  W ramach projektu Platformy Startowe - Start In Podkarpackie dokonuje wstępnej oceny merytorycznej i formalnej wniosków. Udziela się przy organizacji eventów takich jak : Startup Weekend, Warsztatlon, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, DemoDay.
  Zawsze uśmiechnięta, chętna do rozmowy i pomocy.
  "Osoba o wielkim sercu - dba o wszystkich”
  Sabina Bogusz
  EXECUTIVE ASSISTANT OF THE BOARD
  W HugeTECH odpowiada za sprawy administracyjne i bieżącą obsługę biura. Jako opiekun administracyjny projektów w ramach programu Scale Up - Akcelerator IDEA Global, jest odpowiedzialna za przygotowywanie dokumentów, bieżący kontakt ze startupami oraz pomoc w rozliczeniu powierzonych grantów. „Powierzone zadania wykonuje z zegarmistrzowską precyzją. Zawsze można na nią liczyć. Rozwiązuje w firmie problemy nie do rozwiązania, bo jako jedyna zawsze wie co i gdzie się znajduje 😊”
  Kamila Cieszyńska
  SENIOR MARKETING SPECIALIST
  Zuzanna Pelc
  OPERATIONS DIRECTOR AT SAMSUNG INCUBATOR
  W HugeTech koordynuje sieć realizowanych przez spółkę inkubatorów Samsung. Na co dzień stacjonuje w Samsung Inkubator w Rzeszowie. Zajmuje się sprawami administracyjnymi w obrębie inkubatorów, organizacją eventów, a także działaniami marketingowymi. „Zuza to ambitny i uśmiechnięty przodownik pracy, również w weekendy. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.”
  Katarzyna Szewerniak
  CHIEF MARKETING OFFICER
  W HugeTech koordynuje działania promocyjne w ramach Akceleratora IDEA Global. Odpowiada za organizację eventów, komunikację w social mediach oraz kontakty z mediami. Od 12 lat związana z branżą event - marketingu. Z zawodu dziennikarz. Na swoim koncie ma także ponad 6 letnie doświadczenie w branży retail marketingu.
  Ewa Wolska
  OFFICE MANAGER
  Aleksandra Barć
  DESIGN DEPARTMENT DIRECTOR
  Grafik z powołania i uzdolniona liderka działu designu. Konsekwentna w dążeniu do celu, sympatyczna i oryginalna osobowość. Zdaniem innych potrafi zaginać czasoprzestrzeń
  Antonina Wołoszyńska
  GRAPHIC DESIGNER
  W HugeTech zajmuje się projektowaniem i tworzeniem grafik, oraz animacji i gifów. „Wykonuje projekty z prędkością światła.”
  Magdalena Podwysocka
  GRAPHIC DESIGNER
  Projektuje i tworzy grafiki na potrzeby social media dla marki Kwadrat - Podkarpacka Przestrzeń Kreatywna oraz Samsung Inkubator. Przygotowuje materiały marketingowe dla uczestników Platform Startowych. Bierze udział w zespołowym kreatywnym procesie tworzenia koncepcji projektów realizowanych przez dział designu. „Grafik super master.”
  Andrew Witwicki
  WEB DEVELOPER
  Krystian Kusy
  IT SPECIALIST
  „Specjalista od stron internetowych. Jak mówią koledzy, to webowy majsterkowicz, incognito lifestyle i DJ Hugeta. 😊”
  Marta Wielgus - Piotrowska
  DEVELOPMENT DIRECTOR
  Ewelina Zaguła
  EU PROJECTS CONSULTANT
  Ekspert związany z branżą finansów od kilkunastu lat. Od 10 lat zajmuje się koordynacją i rozliczaniem projektów unijnych. Przygotowywała budżety, biznes plany, analizy finansowe oraz rozliczenia dla dużych projektów m.in. z funduszy unijnych. Doświadczenie finansowe, które posiada, jest wynikiem pracy przy ogólnym nadzorze i kontroli nad finansowymi aspektami funkcjonowania firmy. Zajmuje się także doradztwem inwestycyjnym. Po godzinach realizuje swoje pasje: zdrowy styl życia, fitness, pochłanianie książek i podróże. „Pozytywny człowiek, zaraża uśmiechem”.
  Katarzyna Jażdżewska
  PUBLIC PROJECTS DEPARTMENT DIRECTOR
  „Fachowiec jakich mało. Zdaniem innych potrafi rozliczyć wszystko. Pracowita i odpowiedzialna. Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna. Chętnie dzieli się wiedzą i dobrą energią.”
  Kaja Kudła
  OPERATIONS MANAGER
  Kamil Kipiel
  INCUBATION PROGRAM MANAGER
  Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w spółkach kapitałowych, mentor i coach przedsiębiorstw typu start-up, członek zespołów eksperckich biorących udział w procesach inwestycyjnych dla funduszy seed/venture capital, konsultant i trener w obszarze zarządzania własnością intelektualną, jak również ekspert m.in. w NCBiR, PARP, czy Centrum Projektów Europejskich. W HugeTech odpowiedzialny za proces akceleracji start-up w ramach Platform Startowych.
  Maciej Jankowski
  CORPORATE INNOVATION MANAGER
  W dwóch słowach - Zmienia świat! W HugeTech szuka innowacji i łączy startupy z korporacjami w ramach akceleratora Idea Global, wykorzystując też doświadczenia zdobyte podczas pracy dla Techstars w Berlinie. Od ponad 10 lat w ramach Fundacji Netcamp wspiera startupy oraz buduje Krzemową Plażę jako comunity leader Startup Weekend Szczecin. Kilka lat temu założył ze znajomymi Startup Poland, aby tworzyć lepsze warunki do rozwoju innowacyjnych firm w Polsce. Poza tym sporo podróżuje po świecie po branżowych eventach, promuje nowe idee na TEDxSzczecin, a w wolnych chwilach cieszy się życiem i gra w bilarda lub jeździ na rowerze. „ Człowiek – świat. Baza wiedzy o branży startupowej.”
  Joanna Banaczyk
  HEAD OF KWADRAT - PODKARPACKIE CREATIVE SPACE
  Zajmuje się wprowadzeniem na rynek nowych usług. Przygotowuje strategie marketingowe i akcje PR. Tworzy treści w social media i na bloga. Aktywnie pozyskuje nowych klientów biznesowych oraz buduje bazy klientów. Zajmuje się bieżącą i bezpośrednią obsługą klientów. Analizuje rynek, przygotowuje oferty handlowe. Rekrutuje pracowników i udziela się administracyjne. „Pozytywna działaczka. Człowiek czynu i utalentowana organizatorka.”
  Anna Thol
  STARTUP SUPPORT SPECIALIST
  Absolwentka prawa. Pierwsze szlify zawodowe zdobywała pracując w sądzie gospodarczym, spółce kapitałowej oraz w renomowanej kancelarii doradztwa celno-podatkowego. Przez 5 lat związana również z branżą konsultingu. Posiada wieloletnie doświadczenie jako Knowledge Manager. Tworzyła i kierowała wieloosobowymi zespołami zarządzania wiedzą podatkową, świadcząc usługi dla podmiotów korporacyjnych, m.in. z tzw. grupy BIG4. Doradzała twórcom pierwszej polskiej aplikacji do sprzedaży usług prawnych online. W HugeTech szkoli i wpiera startupy pod kątem optymalizacji podatkowej. Po godzinach studentka Digital Marketingu na Wydziale Humanistycznym AGH. Miłośniczka jogi i tenisa ziemnego. „Profesjonalistka. Ma potencjał na YouTuberkę 😉”
  Mikołaj Wolan
  OFFICE MANAGER
  Michał Wielgos
  CORPORATE PROGRAM MANAGER