fbpx

  Współpraca - HugeTECH

  Dla startupów

  Dla Startupów
  Masz oryginalny pomysł na biznes, ale nie wiesz jak go zrealizować? Potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu swojego projektu na rynek? Chcesz działać w  bszarze nowych technologii, ale brakuje Ci wsparcia ze strony doświadczonych mentorów?
  Skorzystaj z jednej ze ścieżek rozwoju, jaką możemy Ci zaproponować. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim innowacyjnym pomyśle. Wspólnie zastanowimy się nad najlepszą opcją dla Twojego projektu i określimy optymalny kierunek jego dalszego rozwoju. Przeprowadzimy Cię przez cykl szkoleń, dzięki którym od podstaw nauczysz się jak rozwinąć swój startup oraz damy możliwość udziału w najciekawszych wydarzeniach z branży. W zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania prac nad Twoim startupem zaproponujemy Ci udział w dedykowanym programie akceleracyjnym bądź inkubacyjnym.

  Dla inwestorów

  Dla Inwestorów
  Masz własny fundusz i jesteś gotowy zainwestować w startupy? Zależy Ci na wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań w swojej firmie? Jeśli chcesz współtworzyć ekosystem startupowy i wpływać na rozwój innowacyjnej gospodarki, skontaktuj się z nami.
  Zapewniamy dostęp do najciekawszych projektów technologicznych oraz najnowocześniejszych technologii jakie oferują. Mamy spore doświadczenie we wspieraniu rozwoju młodych firm. Swoje inicjatywy realizujemy w ścisłej współpracy z partnerami technologicznymi, korporacjami oraz samorządami.

  Dla mediów

  DLA MEDIÓW
  Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w ramach patronatu medialnego - koniecznie napisz do nas.
  Wszystkie kwestie współpracy w ramach działań medialnych ustalamy indywidualnie.