Podkarpacka Przestrzeń Kreatywna

Prowadzisz swoją działalność, jesteś freelancerem, a może tworzysz szybko rozrastający się startup? Odkryj i skorzystaj z przestrzeni coworkingowej, która wspomoże działania Twojej firmy. Wybierz pracę wśród kreatywnych ludzi i stań się członkiem naszej społeczności. Oferujemy swobodną przestrzeń do pracy. Przy biurku, na kanapie- w sposób jaki chcesz i jaki lubisz!

Oferujemy w pełni wyposażone biura wraz z szeroką gamą usług, w tym biurka typu hot desk (biurko na godziny), biurka dedykowane, prywatne biura, salę szkoleniową, wirtualne biuro.

BIURKO DEDYKOWANE

Biurko dedykowane to idealne rozwiązanie dla właścicieli małych firm, freelancerów oraz pracowników zdalnych (programista, grafik, copywriter).

BIURO PRYWATNE

Wydzielona, zamknięta przestrzeń do pracy dla zespołu od 2 do 10 osób. Biura wyposażone są w wysokiej jakości biurka, fotele obrotowe, szafki na dokumenty. Uwzględniamy możliwość dostosowania przestrzeni do Twoich potrzeb.  Idealne rozwiązanie dla startupów, małych firm oraz korporacji.

HOT DESK

Jedyna taka usługa w Rzeszowie.  Wybierając tę opcję możesz pracować w dowolnym miejscu w przestrzeni wspólnej i korzystać ze wszystkich udogodnień. Hot deski spodobają się podróżującym w delegacji, przedstawicielom handlowym oraz wszystkim którzy chcą zobaczyć, czy coworking jest dla nich.

biuro@wbijajnakwadrat.pl
Wiktoria Kmiotek
Paulina Widak

Zobacz inne usługi dla startupu

Skip to content