Potrzebujesz środków na finansowanie innowacyjnego biznesu? 

Świadczymy doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania innowacyjnych projektów. Pomagamy w doborze optymalnych źródeł finansowania, pozyskiwaniu środków unijnych oraz inwestorów indywidualnych i funduszy Venture Capital.

Sprawdź jak możemy pomóc w rozwoju Twojego innowacyjnego pomysłu i technologii.

Analiza potrzeb finansowych przedsiębiorstwa

Organizujemy spotkanie, na którym zapoznajemy się z profilem przedsiębiorstwa i na tym etapie analizujemy jego plan inwestycyjny.

Identyfikacja żródeł finansowania

Na podstawie profilu przedsiębiorstwa i zebranych informacji proponujemy konkretne źródła finansowania.

Pozyskiwanie dotacji

Wspieramy firmy w procesie pozyskiwania dotacji i rozliczamy projekty unijne. Pozyskujemy finansowanie z Środków Krajowych oraz Regionalnych Programów Operacyjnych.

Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej

Opracowujemy koncepcję przedsięwzięcia i przygotowujemy kompletną dokumentację aplikacyjną wraz z wymaganymi załącznikami.

Przygotowanie wniosku o dofinansowanie

Wspieramy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów do podpisania umowy o dofinansowanie.

Rafał Cencora

Business Advisor
r.cencora@hugetech.pl

Rafał Cencora – Współtwórca Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej- KWADRAT, Fundacji INUP – Podkarpackiej Koalicji Startupów, koordynator Inkubatora Samsung w Rzeszowie. Realizuje projekt akceleratora „Idea Global” oraz programu inkubacyjnego w ramach Platform Startowych „Start In Podkarpackie”. Wspiera funkcjonowanie i rozwój miejskiego programu akceleracyjnego Rzeszów Startup Akcelerator. Od lat zajmuje się wspieraniem ekosystemu startupowego w całej Polsce.

Zobacz inne usługi dla startupu

Skip to content