Podkarpacka Przestrzeń Kreatywna

Załóż swój pierwszy biznes razem z nami i wybierz prestiżową lokalizację dla swojej firmy. Oferujemy wirtualne biuro tuż obok rynku w Rzeszowie. Dzięki nam możesz skorzystać z adresu rejestracyjnego dla Twojej firmy.

Wirtualne biuro to najbardziej ekonomiczna i elastyczna forma prowadzenia działalności dla freelancerów, startupów, jednoosobowych działalności oraz wszystkich kochających niezależność.

Otrzymujesz:

– adres siedziby Twojej firmy
– pierwszeństwo w wynajmie sali szkoleniowej
– odbierzemy za Ciebie pocztę
– dostęp do biurek typu hot desk

Mamy dokładnie to, czego szukasz!

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Rejestracja siedziby firmy połączona z obsługą korespondencji, kompleksową obsługa sekretariatu, dostępem do zaplecza technicznego oraz możliwością skorzystania z usług powiązanych w postaci wynajęcia sali na spotkanie z klientem generują niższe koszty niż utrzymanie własnego biura.

WSZYSTKO NA MIEJSCU

Oferujemy w ramach usługi zarówno pełne wyposażenie pomieszczenia biurowego, jak i prestiżową lokalizację, w samym centrum Rzeszowa.

Joanna Banaczyk

Head of KWADRAT

Joanna Banaczyk – koordynuje organizację eventów, szkoleń w Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej KWADRAT. Nawiązuję silne relacje z praktykami biznesu, przedstawicielami nauki, startupami oraz freelancerami z całej Polski. Specjalizuje się w kreatywnym planowaniu i wdrażaniu pomysłów marketingowych. Jednoczenie dba o rodzinną i miłą atmosferę w najbardziej znanym na mapie podkarpacia- coworkingu KWADRAT.

Zobacz inne usługi dla biznesu