Realizujemy programy akceleracyjne i inkubacyjne, mające wyłonić startupy sukcesu. Naszym celem jest taki rozwój zgłoszonych do nas projektów, by stały się rentownym modelem biznesowym. Dokonujemy tego między innymi dzięki wsparciu managerów inkubacji, którzy dbają o każdy szczegół planu rozwoju projektu.

Nasz Zespół oferuje profesjonalną pomoc ekspercką, opartą na wieloletnim doświadczeniu. Oferujemy różne możliwości dalszego rozwoju biznesowych koncepcji. Edukujemy i pomagamy zdobyć dofinansowanie. Łączymy startupy z inwestorami i wspieramy je na każdym etapie rozwoju.

Programy autorskie od podstaw

Realizacja programu wsparcia startupów od podstaw – począwszy na stworzeniu autorskiej ścieżki inkubacyjnej/akceleracyjnej po realizację  i doprowadzenie startupów do docelowego dla programu etapu rozwoju.

Koordynacja programów zewnętrznych

Poprowadzimy dla Ciebie Twój program inkubacyjny/akceleracyjny w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie i potrzeby Twojej organizacji.

d.dereniowski@hugetech.pl

Daniel Dereniowski – Ambasador Fundacji Startup Poland w woj. Podkarpackim, Założyciel i Prezes Fundacji INUP – Podkarpackiej Koalicji Startupów, Prezes w HugeTECH Sp. z.o.o, gdzie zawodowo zajmuje się wspieraniem i rozwojem startupów. Odpowiada za realizację operacyjną rządowego akceleratora IDEA Global. Wspiera funkcjonowanie i rozwój miejskiego programu akceleracyjnego Rzeszów Startup Akcelerator. Pracował w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, gdzie był odpowiedzialny za transfer technologii do gospodarki.

Zobacz inne usługi dla korporacji

Skip to content