Firma HugeTECH poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista d.s Marketingu

O nas:
Wprowadzamy innowacyjne projekty na rynek, łączymy inwestorów i korporacje z najlepszymi pomysłami, pomagamy rozwinąć istniejące biznesy oraz dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
W skład naszego zespołu wchodzą doradcy biznesowi, specjaliści IT, projektanci i graficy, organizatorzy wydarzeń, specjaliści prawa, księgowości, marketingu i w ogóle sami wymiatacze

Twój zakres obowiązków:

• współtworzenie i realizacja strategii content marketingowej,
• zarządzanie i moderacje społecznością w kanałach social media,
• tworzenie angażujących treści na bloga, kanały social media (grafika i copy), video, strona www, mailing, zwiększając ich zaangażowanie i uczucia społeczności,
• prowadzenie różnorodnych projektów komunikacyjnych, w tym: promocyjnych, influencerskich itp.
• optymalizacji działań pod kątem wymagań i celów SEO,
• pozyskiwanie klientów, zarządzanie lejkiem sprzedaży oraz pielęgnowanie i utrzymywanie relacji biznesowych.

Poszukujemy osoby, która:

• cechuje się dużą kreatywnością i jednoczesnym mocnym nastawieniem na cel,
• ma doświadczenie w tworzeniu strategii contentowej nastawionej na pozyskiwanie leadów,
• ma lekkie pióro i duże wyczucie kanałów social media,
• potrafi w pełni samodzielnie i odpowiedzialnie realizować zadania oraz projekty, wychodząc z inicjatywą,
• posiada doskonałe umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne.

Co oferujemy:
• pełny etat do realizacji Twoich pomysłów,
• forma zatrudnienia dopasowana do Twoich preferencji,
• uczestnictwo w ciekawych projektach,
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
• pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.
Wynagrodzenie : 2000-3500 zł netto w zależności od doświadczenia

Liczy się dla nas Twoja osobowość, rozpatrzymy każde CV.

Aplikacje prosimy o wysłanie na adres e-mail:
[email protected]

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HugeTECH Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Specjalista ds. rozliczania projektu

O nas:

Minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów, w ramach programów akceleracyjnych lub inkubacyjnych, w ramach których wykonywał:

• Rozliczanie wydatków w projektach i koordynowanie zadań,
• Przygotowywanie wniosków o płatność i dokumentacji niezbędnej do rozliczenia ,
• Monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu projektu
• Opracowanie dokumentacji do realizacji zamówień publicznych oraz przeprowadzenia postępowania ofertowego zgodnie z Wytycznymi i wymaganiami w tym zakresie.

Wynagrodzenie : 2500-5500 zł netto w zależności od doświadczenia