Wyposażymy Twoją firmę w nowoczesną księgowość. Świadczymy usługi zapewniając kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową dla startupów, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych jak i podmiotów fizycznych o różnym charakterze działalności.

DEDYKOWANI SPECJALIŚCI

Kompleksowo zajmiemy się obsługą dokumentacji. Wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości Twojej firmy bierzemy na siebie.

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, sprawozdania finansowe, stan aktywów i pasywów, rozliczanie składek ZUS, rejestry VAT, doradztwo podatkowe.

ROZLICZANIE PRACOWNIKÓW

Doradzimy, rozliczymy i zoptymalizujemy zatrudnienie Twoich pracowników. Całościowo poprowadzimy sprawy kadrowe Twojej firmy.

RAPORT DLA INWESTORÓW

Sprawnie wykonamy za Ciebie raport w ustalonym przez inwestora formacie i zakresie – oczywiście z zachowaniem terminowości.

Marta Niedużak

ACCOUNTANT

m.nieduzak@hugetech.pl

Marta Niedużak – Certyfikat Księgowy MF – Absolwentka WSIIZ na kierunku Finanse i rachunkowość. Uczestniczyła w procesie planowania, prowadzenia i dokumentowania badań sprawozdań finansowych, a także audytów i systemów kontroli wewnętrznych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu badań sprawozdań

Zobacz inne usługi dla startupu

Skip to content