Wyposażymy Twoją firmę w nowoczesną księgowość. Świadczymy usługi zapewniając kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową dla startupów, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych jak i podmiotów fizycznych o różnym charakterze działalności.

DEDYKOWANI SPECJALIŚCI

Kompleksowo zajmiemy się obsługą dokumentacji. Wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości Twojej firmy bierzemy na siebie.

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, sprawozdania finansowe, stan aktywów i pasywów, rozliczanie składek ZUS, rejestry VAT, doradztwo podatkowe.

ROZLICZANIE PRACOWNIKÓW

Doradzimy, rozliczymy i zoptymalizujemy zatrudnienie Twoich pracowników. Całościowo poprowadzimy sprawy kadrowe Twojej firmy.

RAPORT DLA INWESTORÓW

Sprawnie wykonamy za Ciebie raport w ustalonym przez inwestora formacie i zakresie – oczywiście z zachowaniem terminowości.

Monika Szlachta

CHIEF ACCOUNTANT

m.szlachta@hugetech.pl

Certyfikowana księgowa (licencja MF nr 49978/20211), Certyfikowany Menedżer projektów PRINCE2® Foundation i IPMA Level D®, absolwentka UE w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze firm usługowych i produkcyjnych. Zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie księgowości oraz kadr i płac, zgodnie z zasadami rachunkowości, obowiązującymi przepisami prawa oraz potrzebami klienta, również w języku angielskim.

Zobacz inne usługi dla startupu

Skip to content