Wspieramy firmy na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest scouting technologiczny, który oferujemy organizacjom i firmom, chcącym zbudować solidną wartość. Wspieramy firmy, którym zależy na nowych rozwiązaniach, a także te, które uwielbiają wprowadzać nowe metody. Profesjonalnie dostarczamy technologie, które są zgodne z wypracowaną specyfikacją. Poprzez funkcjonalne zdefiniowanie problemów technologicznych jesteśmy w stanie rozwiązać kilka rzeczy na raz.

Potrafimy znaleźć rozwiązania nawet w najbardziej trudnym momencie działalności firmy. Stale czerpiemy inspirację z zewnątrz i otoczenia, które mobilizuje nas do ciągłych zmian i procesów twórczych. Lata doświadczenia, a także wypracowane metody sprawiają, że umiemy w szybkim tempie znaleźć najszczelniej ukryty problem. Nasz scouting technologiczny pomoże usprawnić działanie każdego biznesu

Wdrożonych technologii
Beneficjentów
d.dereniowski@hugetech.pl

Daniel Dereniowski – Ambasador Fundacji Startup Poland w woj. Podkarpackim, Założyciel i Prezes Fundacji INUP – Podkarpackiej Koalicji Startupów, Prezes w HugeTECH Sp. z.o.o, gdzie zawodowo zajmuje się wspieraniem i rozwojem startupów. Odpowiada za realizację operacyjną rządowego akceleratora IDEA Global. Wspiera funkcjonowanie i rozwój miejskiego programu akceleracyjnego Rzeszów Startup Akcelerator. Pracował w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, gdzie był odpowiedzialny za transfer technologii do gospodarki.

Zobacz inne usługi dla korporacji

Skip to content