Oferując doradztwo biznesowe opracowujemy inteligentne modele biznesowe i projektujemy nowe usługi i produkty, wykorzystując autorskie narzędzia, wypracowane w ramach wieloletniej współpracy ze środowiskiem startupowym, naukowym i finansowym. Pomagamy organizacjom odnieść sukces, poprzez profesjonalne łączenie wiedzy z zakresu zarządzania, technologii i strategii. Nasze doświadczenie i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość doradztwa w budowaniu potencjału innowacyjnego firm.

Oferujemy doradztwo biznesowe polegające na kompleksowych działaniach rozwojowych wspierając wszystkie zmiany w organizacji. Skutecznie przyczyniamy się do osiągnięcia oczekiwanych wyników.

Nasze doradztwo biznesowe rozpoczynamy od szczegółowego przeglądu i analizy organizacji. W kolejnej fazie tworzymy zalecenia, które będą najlepszym rozwiązaniem dla firmy. Proponujemy wdrożenie nowych działów, usprawnienie procesów wewnątrz firmy, a także pomagamy zaplanować pełną strategię rozwoju. Dzięki nam możesz skorzystać ze wsparcia w standaryzacji procesów rozwoju nie tylko Twojej firmy, ale także pracowników. Na elementy naszego doradztwa biznesowego składa się również pomoc w wyborze najbardziej skutecznych narzędzi, które mają wspierać biznes w osiąganiu zamierzonego celu.

JAK WYGLĄDA DORADZTWO BIZNESOWE?

Zależy nam, abyś wiedział, że skuteczne doradztwo biznesowe trwa najczęściej od kilku do kilkunastu miesięcy. Systematyczne działania rozwojowe wymagają zdecydowanie pełnego zaangażowania i szczegółowej analizy. Wykorzystując nasze doświadczenie możemy powiedzieć z jakimi problemami najczęściej zmagają się firmy. Dlatego wdrażamy te rozwiązania, które skutecznie usprawniają takie problemy jak:

  • sprzedaż bez oczekiwanego efektu
  • zapotrzebowanie na pilne zmiany
  • problemy z komunikacją
  • brak wiedzy w jakim kierunku rozwijać firmę
  • brak zaangażowania pracowników

Z JAKICH METOD I NARZĘDZI KORZYSTAMY?

  • prowadzimy indywidualne konsultacje z zarządem, managerami firmy oraz pracownikami
  • organizujemy spotkania, mentoring, konsultacje oraz szkolenia
  • opracowujemy indywidualne warsztaty strategicznego rozwoju
  • oferujemy pomoc w zmianie struktury organizacji
  • współuczestniczymy w spotkaniach międzydziałowych, projektowych chcąc wprowadzić najlepsze rozwiązania

Rafał Cencora

Business Advisor
r.cencora@hugetech.pl

Rafał Cencora – Współtwórca Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej- KWADRAT, Fundacji INUP – Podkarpackiej Koalicji Startupów, koordynator Inkubatora Samsung w Rzeszowie. Realizuje projekt akceleratora „Idea Global” oraz programu inkubacyjnego w ramach Platform Startowych „Start In Podkarpackie”. Wspiera funkcjonowanie i rozwój miejskiego programu akceleracyjnego Rzeszów Startup Akcelerator. Od lat zajmuje się wspieraniem ekosystemu startupowego w całej Polsce.

Zobacz inne usługi dla biznesu

Skip to content