Startup
agencja Huge Voice

Agencja kreatywna Huge Voice

Od momentu powołania KWADRATU – Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej, spółka Huge TECH każdego roku odnosiła coraz większe sukcesy. Otwarta przestrzeń coworkingowa, a przede wszystkim technologiczne eventy, wpłynęły na systematyczne budowanie ekosystemu startupowego. Huge TECH prężnie rósł, zdobywał doświadczenie, zatrudniał nowych pracowników. Z roku na rok rosły zapotrzebowania nie tylko samych startupów, ale również zwiększyło się zainteresowanie klientami z zewnątrz. Firma powołała na świat spółki, które wzięły pod swoje skrzydła rozwój osobnych usług. Tak powstało Business Symphony, czyli spółka zajmująca się pozyskiwaniem finansowania z Funduszy Unijnych, a także opracowywaniem i wdrażaniem skutecznych strategii sprzedażowych. Z kolei TechUp skrupulatnie rozwija usługi w branży IT, oferując swoim klientom zarządzanie infrastrukturą IT, tworzenie aplikacji, hosting i usługi w chmurze i wiele innych.

Jak powstała agencja kreatywna Huge Voice?

Tym samym sposobem co pozostałe spółki, HugeTECH rozpoczął pracę nad powoływaniem kolejnej o nazwie Huge Voice. Celem nowej spółki oferowanie kompleksowych usług marketingowych. Agencja kreatywna Huge Voice w pełni wspiera i wyposaża marki, które są innowacyjne i prowadzą technicznie zaawansowane pomysły biznesowe. Stawiając na rozwój nowoczesnej technologii agencja Huge Voice łączy dwa elementy, które do tej pory nie było oferowane żadnym klientom, nie tylko na Podkarpaciu, lecz także w całej Polsce. Tymi elementami są: doświadczenie w branży startupowej skoncentrowane na innowacyjnych technologiach oraz bogate doświadczenie marketingowe zdobyte na przestrzeni ponad 10 lat przez aktualnego prezesa spółki Grzegorza Hajduka.

Czym jest agencja 360?


Specyfika produktu oraz wymagania rynku sprawiły, że agencja kreatywna Huge Voice podjęła decyzję o byciu agencją 360. Tym samym wszystkie podejmowane działania wymagają nieszablonowych rozwiązań, kreatywności oraz energii. Zespół, który tworzy agencję kreatywną Huge Voice jest blisko związany ze środowiskiem startupowym. Swoje doświadczenie budował też w prowadzeniu marek firm produkcyjnych, które kierowały swoje produkty do klientów biznesowych i indywidualnych na całym świecie.

Jakie usługi marketingowe oferuje Huge Voice?

Budowanie strategii komunikacji, która opiera się na tworzeniu wartości marki oraz wykreowania jej wizerunku na rynku, to jedna z usług agencji 360 Huge Voice. Opracowanie planu, który będzie długoterminowy oraz będzie zawierał harmonogram działań, obejmujący zakres komunikacji marketingowej i wizerunkowej, to podstawowy element strategii. Przy wszelakiego rodzaju działaniach wykorzystywane są zaawansowane metody badawcze, narzędzia analizy strategicznej, insighty konsumenckie. Czymś co sprawia, że agencja kreatywna Huge Voice jest pionierem w swoim fachu, to umiejętność tworzenia zaawansowanych strategii komunikacji. Dodatkowym atutem jest mocno rozbudowany zespół graficzny. Opracowywanie systemów identyfikacji wizualnych, projektowanie znaków graficznych, a także restylizowanie istniejących, to praca, która pobudza kreatywność agencji 360. Oprócz samych grafik, przygotowywane są także wytyczne do posługiwania się utworzonym logo i całą identyfikacją wizualną.

Agencja kreatywna Huge Voice za drogę obrała komunikację zintegrowaną. W ten sposób budowany jest wizerunek marki od materiałów drukowanych, przez media główne i outdoor, po social media i kanały, które skupiają się wokół urządzeń mobilnych. Kreowanie wizerunku to specjalność agencji kreatywnej Huge Voice. Kształtowanie, podtrzymanie i ochrona wizerunku rynkowego przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi public relations sprawia, że każda marka może czuć się pewnie we wszystkich działaniach promocyjnych.

Agencja kreatywna Huge Voice – portfolio

Z miesiąca na miesiąc agencja realizuje coraz nowsze projekty. Największym komplementem i potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy jest radość klienta i zadowolenie z efektu. Poniżej można zobaczyć wybrane projekty.

Venturi Group

Venturi Group jest firmą, która działa w branży odnawialnych źródeł energii. Spółka jest integratorem systemów grzewczych, jednocześnie wykorzystuje pompy ciepła Buderus, Samsung, a także pompy własnej marki. Venturi Group jest nie tylko sprzedawcą, lecz także projektantem pełnych rozwiązań, a następnie ich wykonawcą.

Agencja kreatywna Huge Voice podjęła się zaprojektowania logo Venturi opierając się na szczegółowej analizie przedsiębiorstwa. Określenie charakterystyki, wizji, a także oczekiwań przedstawicieli firmy sprawiło, że logo nabrało szczególnych cech. Sygnet marki Venturi Group zbudowany jest z czterech pochylonych elementów, które posiadają ostre kąty. Na całość składają się dwie przestrzenne litery V, nawiązują one do nazwy marki. Z literami sąsiadują elementy romboidalne, które w dopasowanej tonacji kolorystycznej tworzą spektakularny efekt trójwymiarowej bryły. Tym samym został osiągnięty zamierzony efekt, ponieważ sygnet przypomina: literę V, dom, energię, panele fotowoltaiczne.

portfolio agencja kreatywna Huge Voice

Agencja Huge Voice wykorzystała w logo font Futura. To minimalistyczny font bezszeryfowy, który charakteryzuje się prostotą i jednolitą linią. Dzięki temu, spółka ma pewność, że jej identyfikacja wizualna jest czytelna oraz współgra z wybranym znakiem graficznym. Dodatkowym atutem jest grubość kroju pisma, które oddane moc i stabilizację.

Akcydensy

Dodatkowo agencja kreatywna Huge Voice przygotowała papier firmowy oraz wizytówki. Minimalizm był głównym celem przy projektowaniu akcydensów. Przejrzystość, czytelność i przede wszystkim funkcjonalność, to rzeczy, o które agencja zadbała w szczególny sposób.

Wizualizacje

Na samym końcu zaprojektowano rollup, ulotki oraz katalog. Materiały utrzymane są w spójnym stylu. Dominującym kolorem jest jest fiolet w różnych odcieniach. Wszystkie materiały reklamowe łączą elementy romboidalne, które są płynnie wplecione w przestrzenie materiałów.

Venturi Group portfolio agencji kreatywnej Huge Voice

Więcej szczegółów: https://www.behance.net/gallery/125700635/VENTURI-GROUP

Skip to content