Wydarzenia
Bayer organizuje pierwszy hackathon w Polsce

Bayer organizuje pierwszy hackathon w Polsce!

Dołącz do pierwszego wirtualnego hackathonu organizowanego przez firmę Bayer w Polsce! Zadaniem kodujących będzie „zhakowanie” prawdziwych wyzwań biznesowych w zakresie zdrowia i żywienia. Wydarzenie odbędzie się już 28-30 maja online!

– Bayer rozszerza globalne struktury o Digital Hub w Warszawie – mówi Markus Baltzer, prezes firmy Bayer w Europie Środkowo-Wschodniej – W pierwszej fazie centrum skoncentruje się na projektach transformacji cyfrowej na rzecz dywizji Crop Science, dostarczającej innowacje, które pomagają rolnikom rozwijać działalność w bardziej zrównoważony sposób. Chcemy poznać talenty cyfrowe i umożliwić im lepsze poznanie nas, prezentując fascynujące aspekty cyfryzacji w skali globalnej – stąd idea hackathonu.

Czego możesz się spodziewać na hackathonie Bayer?

40-godzinnego wyzwania, podczas którego TY – niesamowity Talent Cyfrowy Europy Środkowo-Wschodniej – będziesz rozwijać innowacyjne rozwiązania w zakresie zdrowia ludzi oraz roślin! Konkretnie:

– Health for All: pomóż określić jak pandemia zmienia społeczne postrzeganie pojęcia „odporności“

– Hunger for None: opracuj narzędzie skutecznego zwalczania chorób roślin, aby ustrzec świat przed klęską głodu.

Pula nagród to 36 000 PLN.

Mentorami i jurorami będą praktycy biznesu i technologii z całego świata.

Pierwszy hackathon firmy Bayer w Polsce będzie skoncentrowany na rozwiązywaniu rzeczywistych wyzwań przy wykorzystaniu innowacji: z myślą o rolnikach, medykach, pacjentach – mówi Bijoy Sagar, dyrektor ds. IT i transformacji cyfrowej w firmie Bayer i jednocześnie jeden z jurorów – Zapraszamy do udziału, do zobaczenia!

Kto powinien dołączyć?

Do udziału zapraszamy programistów, osoby z doświadczeniem Full Stack Engineer, Data Engineer, Data Scientist – znajomość machine learning, AI lub Operations Research będzie dodatkowym atutem.
Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich pasjonatów, którzy chcą wnieść swój wkład w wizję firmy Bayer: „Health for All, Hunger for None“ .

Nie masz zespołu? Nie przejmuj się! Na początku hackathonu odbędzie się formowanie drużyn i organizator pomoże Ci znaleźć team! Nie czekaj! Zapisz się już teraz!

Digital Hub w Warszawie

Bayer otwiera w Warszawie nowy Digital Hub. To nowoczesne centrum technologiczne, które skoncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań cyfrowych o zasięgu globalnym dla działów Crop Science, Pharmaceuticals i Consumer Health firmy Bayer. Więcej informacji o możliwościach rozwijania kariery w Digital Hub pod linkiem.

O Bayer

Bayer to międzynarodowe przedsiębiorstwo, którego działalność skupia się na obszarach nauk life science, jakimi są ochrona zdrowia i produkcja żywności. Jego produkty i usługi są opracowane z myślą o korzyściach dla ludzi, wspierając przy tym wysiłki zmierzające do przezwyciężenia głównych wyzwań stojących przed rosnącą i starzejącą się populacją na świecie. Bayer działa w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, a dzięki swej działalności przyczynia się do wprowadzania pozytywnych zmian. Jednocześnie Grupa dąży do zwiększania rentowności i kreowania wartości poprzez innowacje i rozwój. Marka Bayer na całym świecie jest synonimem zaufania, niezawodności i jakości. W roku podatkowym 2020 Grupa zatrudniała około 100 000 osób, a wartość jej sprzedaży wyniosła 41,4 mld euro. Inwestycje w badania i rozwój wyniosły 4,9 mld euro. Dalsze informacje: www.bayer.com

Skip to content