Zaufany partner w zakresie realizacji usług IT

Posiadamy zespół specjalistów z różnych dziedzin informatyki. Oferujemy szeroką ofertę usług programistycznych dla firm i osób indywidualnych. Stawiamy na bezpieczeństwo informacji i przetwarzania danych osobowych. Oprócz usług informatycznych związanych ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem i przetwarzaniem danych, oferujemy także konsultacje i wdrożenia dla osób prywatnych, jak również firm.

ZARZĄDZANIE INFRASTRUKTURĄ IT

Usługa uruchamiana jest poprzez audyt środowiska IT u klienta. Zapoznajemy się z aktualnym stanem infrastruktury, a przede wszystkim organizacji IT w danej firmie. Każdy segment środowiska jest przez nas szczegółowo przeglądany, zaczynamy od sprzętu, sieć, systemy operacyjne, następnie bazy dane i aplikacje. Szukamy potrzeb biznesowych weryfikujemy strukturę organizacyjną, co jest kluczowym elementem w naszych działaniach.
Tworzymy ofertę outsourcingu IT, do której zostanie wykorzystany wcześniej przygotowany audyt. Przygotujemy najbardziej optymalny proces, który usprawni całą współpracę. W efekcie będziemy dążyć do stabilizacji środowiska IT, a także systematycznie będziemy raportować wykonane działania

APLIKACJE

Wspieramy pełen proces tworzenia aplikacji od pomysłu aż do efektu końcowego. Zarządzamy projektami informatycznymi, jak również doradzamy w trakcie przygotowania. Tworzymy dedykowane oprogramowania. Prowadzimy analizę biznesowo – systemową, aby stworzyć klarowną specyfikację, która posłuży do budowy lub wdrożenia systemów informatycznych.

HELPDESK / SERVICE DESK

Prowadzimy dedykowane wsparcie dla każdego projektu. Oferujemy szybką reakcję na bieżące zapotrzebowania a także wsparcie najlepszych ekspertów. Ciągle udoskonalamy usługi, tak aby ulepszyć cały proces.

HOSTING I USŁUGI W CHMURZE

Na podstawie uzyskanych informacji prowadzimy audyt infrastruktury IT. W następnej kolejności przygotowujemy ofertę hostingu dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Tworzymy proces wdrożenia, migrację danych, a także stabilizujemy środowisko. Całość kończy się raportowaniem.

Tomasz Sąsiadek

IT PROJECT MANAGER

Tomasz Sąsiadek – IT Manager z kilkunastoletnim stażem i bogatym doświadczeniem w budowie i prowadzeniu strategicznych rozwiązań infrastruktury informatycznej oraz programowej. Dysponuje wiedzą z sektora telekomunikacyjnego i lotniczego. W branży telekomunikacji GSM jest od ponad 6 lat. Odpowiedzialny za strategie rozwoju w kierunku nowych technologii. Prezes zarządu firmy TechUP.

Zobacz inne usługi dla biznesu