Wydarzenia
startup school rzeszów

Szkoła Startupów – 4 dni profesjonalnych szkoleń

Jest nam bardzo miło poinformować wszystkie osoby, które chcą zdobyć umiejętności przedsiębiorcze, że od 17.08. do 20.08. 2020 rusza kolejna edycja Startup School Rzeszów.

Czym jest Szkoła Startupów?

Startup School, czyli Szkoła Startupów to 4-dniowy cykl szkoleń, który w precyzyjny i entuzjastyczny sposób przekazuje wiedzę na temat startupów. W każdy dzień omawiany jest inny temat z zakresu przedsiębiorczości.

Prezentacja prelegentów na tegorocznej Szkole Startupów!


Pierwszego dnia odbywa się szkolenie z modeli biznesowych. Warsztat prowadzi prof. Agnieszka Skala, która bada startupy oraz mentoruje kolejne „pokolenia” startupowców w Polsce. Agnieszka Skala jest absolwentką SGH, UW, a także alumni pierwszej edycji Lean Launchpad Educators Program na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Pracuje naukowo i dydaktycznie w Politechnice Warszawskiej. Od 2011 r. jest współzałożycielką i CEO Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN, która edukuje przedsiębiorców w duchu Lean Startup.
Agnieszka Skala współpracuje z biznesem i wieloma organizacjami w zakresie innowacyjności i edukacji przedsiębiorczości.

szkoła startupów szkolenie z modeli biznesowych
prof. Agnieszka Skala – Modele biznesowe

Drugiego dnia wprowadzamy uczestników w pozyskiwanie finansowania. Ten temat poprowadzi Michał Misztal. Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.
W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Pod jego opieką znajdowało się wszystkie 11 inkubatorów województwa mazowieckiego. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych.

Trzeci dzień szkolenia poświęcony jest marketingowi. W tajniki marketingowych sztuczek wprowadzi Was Anna Ledwoń Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główny organizator CRASH Mondays. Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing, Marketer+, Nowa Sprzedaż czy Social Press. Szkoleniowiec – głównie w zakresie mediów społecznościowych i customer experience. Wykładowca studiów podyplomowych na Akademii Górniczo – Hutniczej.
Pracowała z takimi klientami, jak: Eurobank, Pandora, Venezia, Capgemini, Prima Moda, InPost, Pracuj.pl czy Lufthansa Global Services.Ostatnim tematem poruszanym podczas 4-dniowej Szkoły Startupów będzie pitching, czyli prezentacja i sprzedaż pomysłu inwestorom. Szkolenie poprowadzi Grzegorz Hajduk.

Ekspert z zakresu komunikacji marketingowej, profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego, Senior Business Consultant w Hugetech sp. z o.o., dyrektor zarządzający w agencji komunikacji marketingowej One Voice. Autor strategii marketingowych, marki i public relations oraz kilkudziesięciu publikacji poświęconych skutecznej komunikacji w tym książki pt. „Zarządzanie komunikacją marketingową”.
Doradca i mentor startupów w ramach takich projektów i inicjatyw jak: Start in Podkarpackie, Wschodni Akcelerator Biznesu, Rzeszów Startup Akcelerator, Podkarpacka Koalicja Startupów INUP, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Idea Global Akcelerator, Samsung Inkubator i in. Specjalizuje się w przygotowaniu przedsiębiorców do prezentacji ich pomysłów biznesowych przed inwestorami oraz instytucjami finansującymi.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą stawiać pierwsze kroki w świecie startupów. Szkoła Startupów jest idealnym miejscem do rozpoczęcia życiowej przygody z biznesem.

Projekt realizowany jest w ramach Platformy Startowej StartInPodkarpackie.

Facebook: https://www.facebook.com/startupschoolrzeszow/
Zapisy: https://www.facebook.com/events/298059898130066/


Zapraszamy

Skip to content