Uncategorized

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Już 16 listopada rusza 13. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Nowa Normalność.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń w formie online. Będą to warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości czy inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu. HugeTECH jest koordynatorem inicjatywy w województwie podkarpackim oraz lubelskim.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest Nowa Normaność. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jak funkcjonować w nowej rzeczywistości i radzić sobie ze skutkami lockdownu.

Na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl znajduje się aktualna baza wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach 13. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wydarzenia są skierowane do wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością, bez względu na wiek i doświadczenie.  Wszystkie wydarzenia odbywają się w formie online i są bezpłatne, wymagana jest jednak rejestracja.

Partnerem Głównym inicjatywy na Lubelszczyźnie jest Województwo Lubelskie.

Skip to content